İletişim:     0(216) 456 12 01
                                                          What's Up: 0(546) 457 12 01

Hakkımızda

 

 

                            JİN. OP. DR. Pınar TOKATLIOĞLU

14.07.1967 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1991 mezunuyum.1998 den bu yana Ataşehirdeki ' Jinekologum Ataşehir' adlı Kliniğimde Kadın hastalıkları ve Doğum hekimliği  yapmakdayım. İnsanların, özellikle biz kadınların iyi şeylere layık olduklarını düşünmüşümdür hep. Bu nedenle hastanelerin karmaşından uzak, kar-zarar hesapları içinde olmadan, gönlümce çalışabildiğim, hastalarımla daha iyi iletişim kurabildiğim kliniğimde butik hizmet vermekteyim. Bir kadın olarak Kadın Doğum doktoruna muayene olmanın ne kadar zor olduğunu iyi bilirim:) Bu nedenle hastalarımın üst düzey teknolojik donanıma sahip, hijyenik ve modern bir ortamda, konfor ve güven içinde muayene olmalarını sağlamak çok önemli.  

Kadın Sağlığının ruhsal , fonksiyonel ve estetik yönleri ile bir bütün olarak ele alınması gerektiğini düşünmekteyim. Bu nedenle Laparoskopik ve Histeroskopik uygulamalar ( Halk arasında Kapalı Ameliyatlar olarak bilinir), vajinismus tedavisi, genital estetik ameliyatlar, dolgu ve botox uygulamaları ( genital bölge ve yüz uygulamaları) ile de ilgilenmekteyim. Ulusal ve Uluslararası birçok kongre, Work_shop, seminerlere katıldım, halen de katılmaktayım.
sertifikalarımla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Doğum (özellikle normal doğum) ve gebelik takibi primer ilgi alanım. www.dogaldogumatasehir.com. Doğumda anne dostu yaklaşım olarak değerlendirilebilecek medikal gereklilik olmadıkça normal doğum uygulamasından yanayım. Doğumda Doğal ve Aktif Doğum uygulamalarını tercih etmekteyim. Anne ve baba adaylarının doğuma ve yeni hayatlarına uyum sağlayabilmeleri için gebelerime 'ücretsiz' Doğum Öncesi Hazırlık, Hamilelik Yogası ve Gebelikde Pilates Kursları' düzenlemekteyim.www.hamileokuluatasehir.com.


Kliniğiimiz 2015 den bu yana 2 Bölüm halinde hizmet vermektedir:
Jinekologum Ataşehir Bölümünde :Jinekolojik Muayeneler, Gebe muayeneleri ve 4 Boyutlu Renkli Live HD Ultrason ile muayene edilmekde, gebelerin tüm Ultrason görüntü ve videoları kendilerine verilen Flash Belleğe yüklenmektedir.

Genital Estetik uygulamaları yanında Kliniğimizde yüze Botox uygulaması, Dolgu Uygulaması, PRP, cilt mezoterapisi ( Gençlik aşısı, fibroblast, Somon DNA, aminoasit, vitamin) uygulamaları da yapılmaktadir.

'Hamile Okulu Ataşehir' bölümünde ise tecrübeli ebelerimiz ve eğitmenlerimiz tarafından gebelerimize 'ücretli' veya 'ücretsiz' dersler verilmektedir. Asude ebe, Emel Ebe gebeliğe hazırlık dersleri vermekteler. Filiz Hoca her salı gebelerimize  'Ücretsiz Pilates Dersi' verirken, Tuğba Hoca da yine her Salı 'Ücretsiz Hamile Yogası'
dersleri vermektedir.


İstanbul Tabip Odası,
Türk Jinekoloji Obstetri Derneği
Jinekolojik Endoskopi Derneği
İSUOG(İnternational Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynocology)
MESGE (Middle East Society for Gynocologic Endoscopy)
Ataşehir Rotary üyesiyim.


Uzman TV deki videolarımız için tıklayınız
Sertifikalar ile ilgil ayrıntılı bilgi için: tıklayınız
K
liniğimiz ile ilgili görüntüler için tıklayınız.
Tavsiyeediyorum.com da hakkımızda yazılanlar için tıklayınız